Działamy od 1999 roku

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mogilanach został utworzony przez Radę Gminy Mogilany na podstawie Uchwały Nr II/5/98 z dnia 9.11.1998 roku. Swą działalność jako jednostka rozpoczął od 1.01.1999 roku.

SPZOZ w Mogilanach to nowoczesna placówka służby zdrowia. Aby sprostać wymogom Unii Europejskiej, musiał być do końca 2006 roku dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jeden z nielicznych zakładów w 2006 roku został całkowicie wyremontowany i częściowo przebudowany. Nowoczesna placówka służby zdrowia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt medyczny. W swoich nowoczesnych wnętrzach mieści następujące komórki organizacyjne:

Budynek przychodni

ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, Moglilany

Posiadamy umowe z Narodowym Funduszem Zdrowia

Zarząd SPZOZ Mogilany

mgr Beata Kuszczak

dyrektor

lek. med. Paweł Sulicki

z-ca dyrektora ds. lecznictwa

mgr Alina Jeleń

pielęgniarka koordynująca

Czym się zajmujemy?

SPZOZ w Mogilanach świadczy bezpłatne usługi medyczne w ramach:
– podstawowej opieki medycznej,
– ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
– stomatologii.

W budynku SPZOZ w Mogilanach działają ponadto:
– Pododdział Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego,
– Apteka „Melissa”.

Opinie naszych Pacjentów

Sprawdź co o nas mówią nasi Pacjenci

• Medicus Healthcare Services provided great patient care as well as customer service for my child. Their caregivers really cared about my child's well-being and displayed it on a daily basis.
    Mary Rose Treated for 2 weeks
  • We focus on using the latest web standards and practices regarding UX guidelines and WordPress theme development and strongly encourage our customers to follow us on this.
    Lilian Jones Visitor
  • Our team strives to achieve excellence in every aspect of the production process, from the preliminary hand-drawn sketches to the aftersales support.
    Lemon Trevor X Patient