Działamy od 1999 roku

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mogilanach został utworzony przez Radę Gminy Mogilany na podstawie Uchwały Nr II/5/98 z dnia 9.11.1998 roku. Swą działalność jako jednostka rozpoczął od 1.01.1999 roku.

SPZOZ w Mogilanach to nowoczesna placówka służby zdrowia. Aby sprostać wymogom Unii Europejskiej, musiał być do końca 2006 roku dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jeden z nielicznych zakładów w 2006 roku został całkowicie wyremontowany i częściowo przebudowany. Nowoczesna placówka służby zdrowia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt medyczny. W swoich nowoczesnych wnętrzach mieści następujące komórki organizacyjne:

ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, Moglilany

Posiadamy umowe z Narodowym Funduszem Zdrowia

Zarząd SPZOZ Mogilany

mgr Beata Kuszczak

dyrektor

lek. med. Paweł Sulicki

z-ca dyrektora ds. lecznictwa

Czym się zajmujemy?

SPZOZ w Mogilanach świadczy bezpłatne usługi medyczne w ramach:
– podstawowej opieki medycznej,
– ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
– stomatologii.

W budynku SPZOZ w Mogilanach działają ponadto:
– Pododdział Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego,
– Apteka „Melissa”.

Opinie naszych Pacjentów

Sprawdź co o nas mówią nasi Pacjenci

• Medicus Healthcare Services provided great patient care as well as customer service for my child. Their caregivers really cared about my child's well-being and displayed it on a daily basis.
    Mary Rose Treated for 2 weeks
  • We focus on using the latest web standards and practices regarding UX guidelines and WordPress theme development and strongly encourage our customers to follow us on this.
    Lilian Jones Visitor
  • Our team strives to achieve excellence in every aspect of the production process, from the preliminary hand-drawn sketches to the aftersales support.
    Lemon Trevor X Patient

INFORMACJA DLA PACJENTÓW

SPZOZ w Mogilanach informuje, że w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS – CoV- 2 każda wizyta lekarska powinna być poprzedzona teleporadą:

TELEPORADY (podczas, których można otrzymać poradę lekarską, e-receptę, e-skierowanie lub zwolnienie lekarskie bez konieczności wizyty w Poradni).

Numery telefonu do Rejestracji ogólnej w godzinach od 8 00 do 18 00 – tel. 12 277 71 70;

Zapotrzebowanie na leki
Aby uzyskać receptę na leki stałe uprzejmie prosimy o wysłanie zapotrzebowania na adres e-mail recepty@spzoz-mogilany.pl lub na druku dostępnym w rejestracji i stronie internetowej spzoz-mogilany.pl (lub zwykłej kartce), a następnie złożyć wypełniony wniosek do skrzynki umieszczonej na zewnątrz przychodni obok drzwi wejściowych (osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich).

We wniosku należy umieścić następujące dane:
– Imię Nazwisko
– PESEL
– Nr telefonu
– Nazwa leku, dawka leku, ilość opakowań

W zależności od sposobu złożenia zamówienia Pacjent otrzyma kod e-recepty za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie (czas realizacji do dwóch dni roboczych). Zachęcamy do zainstalowania odpowiedniej aplikacji np. mObywatel lub Indywidualnego Konta Pacjenta (IKP), umożliwiają one dostęp do kodu e-recepty natychmiast po jej wystawieniu.

Pobierz wniosek o recepty
Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne dla odciążenia linii telefonicznej, zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz zachowania ciągłości pracy SPZOZ w Mogilanach. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń.

INFORMACJA DLA PACJENTÓW

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mogilanach informuje, że do dnia 31.10.2020r. Poradnia Ginekologiczna, Poradnia Rehabilitacyjna oraz Poradnia Stomatologiczna, Punkt Pobrań  nie będą udzielać świadczeń zdrowotnych. Powyższa decyzja podyktowana jest bezpieczeństwem pacjentów ze względu na zdiagnozowaną wśród personelu chorobę COVID 19. Dodatkowo informuję, że zostały również wstrzymane szczepienia ochronne dzieci i dorosłych do dnia 31.10.2020r.

W dniach 19.10.2020r. do 23.10.2020r. udzielać teleporad będzie tylko jeden lekarz internista w godz. od 8.00 do 18.00  i jeden lekarz pediatria 13.00 – 18.00 oraz dwie pielęgniarki pracujące na zmianach 5 godzinnych.

Beata Kuszczak