Kadra

Poznaj naszych rehabilitantów

O nas

Nasz fachowy i doświadczony personel reprezentuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności, a jego najważniejszym zadaniem jest służyć radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie całego procesu rehabilitacji. Kadra fizjoterapeutów skoncentrowana jest na zapewnieniu najlepszych warunków do odzyskania zdrowia, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta uzyskuje świetne efekty terapeutyczne.
Wszyscy specjaliści zobowiązani są do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego, a nabytą wiedzę wykorzystują w codziennej pracy z pacjentami. Połączenie doświadczenia z profesjonalizmem naszych fizjoterapeutów sprawi, że Państwa powrót do zdrowia i pełni sił będzie wyraźny i długotrwały!

Serdecznie zapraszamy!

Aneta Wątor

Dominik Wrona

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń 12 270 89 42

RECEPTY – KONTYNUACJA LECZENIA

W celu ograniczenia kontaktu osobistego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mogilanach zaleca się, aby wizyty lekarskie recepturowe (leki na choroby przewlekłe) odbywały się poprzez złożenie wniosku o wystawienie recepty wysyłając mail na adres: recepty@spzoz-mogilany.pl

Pacjent otrzyma kod e-recepty za pośrednictwem poczty elektronicznej (czas realizacji dodwóch dni roboczych).

ZMIANY OBOWIĄZUJĄ DO ODWOŁANIA!

Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz zachowania ciągłości pracy SPZOZ w Mogilanach. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń.