Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zdjecie przedstawiające lekarza

Kadra

Nasz fachowy i doświadczony personel reprezentuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności, a jego najważniejszym zadaniem jest służyć radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie całego procesu rehabilitacji. Kadra fizjoterapeutów skoncentrowana jest na zapewnieniu najlepszych warunków do odzyskania zdrowia, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta uzyskuje świetne efekty terapeutyczne.
Wszyscy specjaliści zobowiązani są do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego, a nabytą wiedzę wykorzystują w codziennej pracy z pacjentami. Połączenie doświadczenia z profesjonalizmem naszych fizjoterapeutów sprawi, że Państwa powrót do zdrowia i pełni sił będzie wyraźny i długotrwały!

Kadra


Zdjęcie przedstawia Dominika Wronę

Dominik Wrona

Mgr. fizjoterapii, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Związany z rehabilitacją  SPZOZ w Mogilanach od początku jej powstania.

W pracy zawodowej największą satysfakcję daje mi możliwość niesienia pomocy, diagnozowanie objawów i rozwiązywanie problemów bólowo-ruchowych pacjentów. Fizjoterapia to moja pasja, dzięki której ciągle dążę do pogłębiania wiedzy i dalszego rozwoju.

14.10.2016 r. Dominik Wrona uzyskał tytuł mgr fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.


Zdjęcie przedstawia Anete Wątor

Aneta Wątor